Usługi przeprowadzkowe Usługi relokacyjne Porady dla przeprowadzających się Magazynowanie Zapytanie ofertowe Kontakt
 
 


Informacje dla działów HR
i administracjiJak możemy Państwu pomóc?

Specjalizujemy się w organizowaniu wszelkiego typu usług przeprowadzkowych dla Klientów korporacyjnych. Zorganizujemy przeprowadzkę pracowników Państwa firmy zarówno na terenie Polski jak również do i z każdego miejsca na świecie.

Rozumiemy szczególne potrzeby Klientów korporacyjnych.

Tu nie ma miejsca na błędy. Zaplanujemy więc i przygotujemy dla Państwa szczegółowy plan każdej przeprowadzki. Będziemy na bieżąco informować o każdym jej etapie. Wszystkie informacje zostaną umieszczone w naszej bazie danych z możliwością natychmiastowego do nich dostępu przez Państwa.

Stworzymy dla Państwa projekt organizacji przeprowadzki: jak wybrać właściwą firmę, jak organizować i interpretować przetargi na przeprowadzki, jak porównywać otrzymane oferty, jak określać limity wagowe i/lub kubaturowe dla pracowników Państwa firmy. Taki projekt może być wykorzystywany wielorazowo.

Przedstawimy Państwu przepisy celne kraju, do którego udaje się pracownik Państwa firmy. Przygotujemy dokumenty potrzebne do odpraw celnych. Poinformujemy o rzeczach zabronionych bądź limitowanych w przesyłkach mienia przesiedlenia i rzeczy osobistych, tak, aby przesyłka spełniała zaostrzone obecnie wymogi bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem terrorystycznym.


Dlaczego jesteśmy lepsi?

  • Pracujemy w specjalistycznych zespołach składających się z doświadczonych i wyszkolonych pracowników pełnoetatowych. Dlatego Państwa potrzeby potraktowane będą z największą uwagą. Koordynator odpowiedzialny za usługi dla Państwa firmy będzie z Państwem w stałym kontakcie i udzieli wszelkich informacji na każdym etapie procesu relokacji pracowników Państwa firmy.
  • Przykładamy dużą wagę do szkoleń i treningów, chcemy, aby nasi pracownicy zdobywali nową wiedzę i wymieniali doświadczenia z partnerami na całym świecie. Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy odbyli szereg szkoleń w wielu różnych krajach. 7 osób posiada świadectwa kwalifikacji ( FIDI Diploma) przyznawane przez Międzynarodowe Zrzeszenie Firm Przeprowadzkowych FIDI z siedzibą w Brukseli. Posiadamy również nadawany przez nie międzynarodowy znak jakości FIDI FAIM.
  • Posiadamy oddziały na terenie całego kraju oferujące pełny zakres usług. Dlatego jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa potrzeb i zaoferować profesjonalne usługi przy zachowaniu minimalnych kosztów.
  • Jesteśmy firmą polską. Znamy specyfikę i wymogi naszego rynku, realia i przepisy prawne. Jesteśmy więc w stanie zaoferować pełną gamę usług dla pracowników Państwa firmy w całym procesie relokacji. Zamiast angażować kolejne firmy specjalizujące się w poszczególnych zagadnieniach, wystarczy jeden telefon do nas.
  • Oferujemy ubezpieczenie naszych usług poprzez Commercial Union Polska, nie zaś przez ubezpieczyciela globalnego z siedziba za granicą, z którą trudno byłoby się Państwu skontaktować w wypadku konieczności złożenia reklamacji. Reklamacja, o ile zaistnieje, będzie monitorowana przez koordynatora przeprowadzki z ramienia Universal Express we współpracy z likwidatorami szkód w oddziałach Commercial Union na całym świecie.
  • Oferujemy przeprowadzki biur i fabryk. Przewieziemy stanowiska pracy, meble i sprzęt biurowy do nowej lokalizacji w terminie dla Państwa dogodnym, także w dni wolne od pracy i w nocy, tak, aby przeprowadzka w stopniu minimalnym zakłóciła sprawne funkcjonowanie Państwa firmy.
  • Organizujemy również kompleksowe przeprowadzki importowe w systemie "od drzwi do drzwi". Jeśli pracownik Państwa firmy przenosi swoje miejsce zamieszkania, przykładowo, z Pekinu do Katowic - cała przeprowadzka aranżowana jest i monitorowana przez nasze biura w Polsce. Podczas jej trwania będą Państwo kontaktować się tylko z jedną osobą na miejscu w Polsce, bez konieczności angażowania partnera zagranicznego. To pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze.


Jak wiemy, sama przeprowadzka to tylko część procesu całej relokacji. Nasza oferta zawiera wszelkiego typu usługi relokacyjne - aranżacje dokumentów legalizujących pobyt i pracę w Polsce, szukanie domów, szkół i przedszkoli, wynajem mebli i sprzętów gospodarstwa domowego.

Pełny zakres usług relokacyjnych przedstawiamy Państwu na stronie:

Express Relocations

Mówimy po angielsku, niemiecku, francusku, włosku, hiszpańsku, japońsku i rosyjsku.


W pełni zdajemy sobie sprawę, że to, co robimy ma wpływ na ocenę wyników Państwa pracy. Zawsze o tym pamiętamy.