Usługi przeprowadzkowe Usługi relokacyjne Porady dla przeprowadzających się Magazynowanie Zapytanie ofertowe Kontakt
 
Dla działów HR i administracji
English version
Dzięki oddziałom na terenie całego kraju jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów równocześnie oferując atrakcyjną cenę za usługi.


Przeprowadzki lokalne

Przeprowadzka w obrębie tej samej ulicy może być tak samo stresująca jak przeprowadzka na inny kontynent. Błędne jednak wydaje się myślenie, że, ponieważ transport odbywa się na krótkim dystansie, to nic niespodziewanego nie może się zdarzyć. My gwarantujemy, że ewentualne problemy ograniczone będą do minimum, gdyż zaplanujemy i wykonamy przeprowadzkę tak, aby przebiegła ona sprawnie i bezstresowo.

Jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy wykorzystywanie w transportach lokalnych plastikowych pojemników. Ta metoda powoduje że przeprowadzka jest szybsza, mniej hałaśliwa i czysta. Ponadto posiadamy pełen zakres materiałów pakowych pozwalających na właściwe zabezpieczenie nawet najbardziej delikatnych i cennych przedmiotów.

Przewozimy również rzeczy ciężkie i gabarytowe (pianina, sejfy itp.)

 

up

Przeprowadzki krajowe

Trudna sytuacja na polskim rynku pracy, nowe wyzwania zawodowe i osobiste czasami wymagają od nas zmiany miejsca zamieszkania w obrębie kraju. Oferujemy kompleksowe przeprowadzki na terenie całej Polski. Posiadamy oddziały we wszystkich większych miastach w Polsce, z własnym zapleczem pracowników i sprzętu. To powoduje, że jesteśmy w stanie dostosować się do wszelkich potrzeb i wymogów klienta, równocześnie zachowując minimalną cenę za profesjonalną usługę.

 

up


Przeprowadzki biur i zakładów pracy

Universal Express posiada odrębny dział specjalizujący się w przeprowadzkach firm i biur. Tego typu transporty charakteryzują się specyficznymi wymogami, często odbywają się w dni wolne od pracy oraz nocami. Dzięki temu uniknąć można przestojów w działalności firmy spowodowanych zmianą siedziby. Dlatego bardzo ważne jest również przygotowanie szczegółowego i kompleksowego planu każdej takiej przeprowadzki, dokładnie opisującego każdy kolejny jej etap. Nasz wykwalifikowany pracownik w ścisłej współpracy z osobą odpowiedzialną za przedsięwzięcie z ramienia firmy przygotuje taki schemat uwzględniając indywidualne potrzeby i wymogi związane z przedmiotem działalności przedsiębiorstwa.

Jako pierwsi na rynku polskim wprowadziliśmy wykorzystywanie w transportach lokalnych plastikowych pojemników. Ta metoda powoduje, że przeprowadzka jest szybsza, mniej hałaśliwa i czysta.
Przeprowadzki biur i firm różnej branży wymagają zastosowania specjalistycznego sprzętu do demontażu i transportu rzeczy tak specyficznych jak linie produkcyjne.

Oferujemy również usługi przeprowadzek firm i biur za granicę. Zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzki biur i zakładów pracy zdarzają się bardzo rzadko i są bardzo ważnym momentem dla zakładu i pracowników firmy. Tym bardziej, więc powinny zostać wykonane sprawnie i profesjonalnie.

up


Przeprowadzki w obrębie Europy

Przeprowadzki mienia przesiedlenia na terenie Europy wymagają bardzo zróżnicowanych formalności celnych, w zależności od statusu właściciela rzeczy oraz trasy i przeznaczenia przesyłki, . Universal Express posiada długoletnie doświadczenie i to pomogło nam szybko przystosować się do nowej rzeczywistości w "Nowej Europie"

Organizujemy wszystkie typy przeprowadzek w obrębie Europy. Duże przesyłki transportowane są specjalnie do tego celu przystosowanymi ciężarówkami, wysyłkę mniejszych organizujemy korzystając z naszego własnego systemu transportu drobnicowego.
Na życzenie klienta wysyłamy polską ekipę, aby zapakowała lub dostarczyła przesyłkę w innym kraju. Możemy przekazać też przesyłkę jednemu z naszych partnerów, z którymi ściśle współpracujemy we wszystkich krajach Europy. Nasz agent zajmie się kompletną obsługą przesyłki: odprawą celną, dostawą do rezydencji, pełnym rozpakowaniem rzeczy i usunięciem zużytych materiałów pakowych. Wszystkie usługi wykonywane przez agentów są na bieżąco przez nas kontrolowane. Mamy pełne zaufanie do naszych partnerów, znamy ich osobiście i jesteśmy pewni, że przekazujemy Twoją przesyłkę w dobre ręce.

up


Przeprowadzki zamorskie

Nieważne, czy planujesz wysłać duża przesyłkę do Houston, czy tylko kilka rzeczy osobistych do Perth. W każdym przypadku znajdziemy dla Ciebie najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązanie.

Jako członkowie OSA (Overseas Shipping Association) jesteśmy w stanie zaoferować wysoce konkurencyjne stawki na fracht morski kontenerów, wykonywany przez znane i profesjonalne linie oceaniczne. Przy mniejszych przesyłkach proponujemy wysyłkę morskim transportem drobnicowym.
Jesteśmy jednym z największych na rynku spedytorów lotniczych. Blisko współpracujemy z większością dużych linii lotniczych, dzięki czemu zaoferować możemy atrakcyjne ceny przesyłek drogą lotniczą.

Jako jedyna firma przeprowadzkowa w Polsce posiadamy swój własny magazyn i skład celny, jak również biuro na lotnisku towarowym w Warszawie. Prowadzimy również oddział na terenie portu w Gdyni.

Wszystkie przesyłki pakowane są przez profesjonalne i doświadczone ekipy w sposób w pełni zabezpieczający rzeczy na czas transportu. Poszczególne paczki ładowane są wprost z rezydencji klienta do kontenera morskiego, w którym transportowane są bezpośrednio do portu. Ten system ogranicza do minimum ryzyko uszkodzeń, jak również przyspiesza czas transportu. Mniejsze przesyłki ładowane są w drewniane skrzynie w celu dodatkowego zabezpieczenia rzeczy podczas transportu zbiorowego. W miejscu przeznaczenia przesyłki trafiają w ręce zaufanych partnerów, którzy na nasze zlecenie zajmują się odprawą celną oraz dostawą rzeczy do rezydencji Klienta, rozpakowaniem i usunięciem zużytych materiałów pakowych.

up


Ubezpieczenie

Ubezpieczenie rzeczy jest ważnym elementem każdej przeprowadzki. Pomimo pełnego profesjonalizmu firmy przeprowadzkowej w przesyłce wystąpić mogą uszkodzenia spowodowane czynnikami obiektywnymi, pozostające poza jakąkolwiek kontrolą. Universal Express oferuje ubezpieczenie każdej przesyłki przez znane firmy ubezpieczeniowe. Formularze ubezpieczeniowe są czytelne i nieskomplikowane, a ewentualne reklamacje załatwiane są poprzez nasze biuro w Polsce.

We wszelkich formalnościach związanych z ubezpieczeniem oraz reklamacją pomoże Ci koordynator Twojej przeprowadzki.

upPakowanie

Universal Express oferuje pełną gamę profesjonalnych materiałów pakowych takich jak kartony książkowe, kartony do pakowania pościeli, sprzętów i naczyń kuchennych, kartony odzieżowe leżące i stojące (tzw. "szafy"), narożniki zabezpieczające obrazy, koce papierowe i bawełniane itp. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną tych materiałów. W tej sprawie skontaktuj się z naszym BOX SHOP`em.

Posiadamy także nasz własny warsztat stolarski, w którym wykonujemy wszelkiego typu drewniane ażury i skrzynie na indywidualne zamówienie Klienta. Jeśli potrzebujesz kilka skrzyń to prosimy o kontakt z działem Multipaka.

up